Detalji nesreće kod Foče u kojoj je poginuo motociklista

12.06.2025. 10:25
0
IZVOR: nezavisne.com

Vozač motocikla M.Ć. iz Valjeva poginuo je juče u udesu u kojem su učestvovali i opel kojim je upravljao M.Nj. iz Foče i teretno vozilo za čijom volanom je bio B.R. takođe iz Foče.

Nesreća se desila na raskrsnici puteva Foča-Sarajevo-Gacko u mjestu Uprava željeznice oko 15.50 časova, a nastradali motociklista je upravljao motorom marke Kawasaki.

- Uviđaj na licu mjesta izvršio je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Trebinje zajedno sa policijskim službenicima Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Foča - naveli su iz policije.

  • Poginuo vozač motocikla
    11.06.2025. 17:56

    Vozač motocikla poginuo je danas u saobraćajnoj nesreći kod Foče, na raskrsnici magistralnih puteva koji vode ka Sarajevu i Trebinju, potvrđeno je Srni u Policijskoj upravi Foča. Nesreća se dogod...

Republika Srpska
Poginuo vozač motocikla


 Kako dodaju u periodu od 15.50  do 21.00 čas na navedenoj dioici puta trajala je obustava saobraćaja, a vozila su preusmjeravana  alternativnim putem.

- Policijska uprava Foča apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajne propise,  te da vožnju prilagode uslovima i stanju puta kako bi sačuvali svoj život ali i živote drugih učesnika u saobraćaju - navodi se u saopštenju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ponovo uspostavljen saobraćaj na putu Foča-Sarajevo Ponovo uspostavljen saobraćaj na putu Foča-Sarajevo
Filipović: Porodice ubijenih traže pravdu za srpske žrtve Gornjeg Podrinja Filipović: Porodice ubijenih traže pravdu za srpske žrtve Gornjeg Podrinja
Navršile se 33 godine od stravičnog zločina nad Srbima iz Jabuke Navršile se 33 godine od stravičnog zločina nad Srbima iz Jabuke
Najčitanije
  • Obustavljen saobraćaj na putu Foča-Sarajevo
    8h 37m
    0
  • „Ljeto u Istočnom Novom Sarajevu 2025“ počinje u petak
    9h 16m
    1
  • Još tri dana aktivan apel za pomoć Biljani Njegovanović iz Istočne Ilidže
    4h 11m
    0
  • Još tri dana aktivan humanitarni broj 1402 za Mihaelu Filipić iz Šekovića!
    2h 15m
    0
  • Okupacija koja je uništila okupatora
    8h 54m
    2