Dječiji sajam 8. i 9. juna u Istočnom Sarajevu

16.05.2024. 15:54
0
IZVOR: katera.news

Drugi po redu Dječiji sajam biće održan 8. i 9. juna u sportskoj dvorani na Trgu Srbija u Istočnom Sarajevu.

Dječiji sajam, najradosnija porodična manifestacija, održava se u organizaciji RS Consulting and Trade, uz pokroviteljstvo Grada Istočno Sarajevo i Turističke organizacije Grada Istočno Sarajevo.

Mališani će predstaviti plesno, muzičko, dramsko, likovno i sportsko umijeće i na najljepši način obogatiti program Dječijeg sajma.

- Sve posjetioce očekuje i jedan novitet, a to je vazdušna igraonica „Dječije carstvo“ gdje će mališani moći uživati u „Kutku dječije radosti“ putem četiri igraonice najaktuelnijih crtanih junaka koje će se prostirati na više od 400 kvadratnih metara, uz prisustvo brojnih maskota, zabavne radionice i još mnogo toga - naveli su organizatori.

Ulaz za sve posjetioce je besplatan, a radno vrijeme sajma je od 10.00 do 18.00 časova.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević
Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije Sutra potpisivanje peticije za ukidanje lista čekanja za onkološke terapije
U nedjelju obilježavanje Dana Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa U nedjelju obilježavanje Dana Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa
Najčitanije
  • Episkop Nikolaj Velimirović na današnji dan proglašen svetim
    15h 38m
    4
  • Uhapšeno lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Ljubogošti
    14h 48m
    2
  • Filmska sudbina naše sugrađanke Valentine Prstojević
    11h 51m
    0
  • Na današnji dan proglašen Zakon o Vojsci Srpske
    16h 21m
    3
  • Dragana Droca iz Novog Goražda izabrana za najboljeg fotomodela na svijetu
    16h 52m
    2