Djevojčica povrijeđena u nesreći kod Nevesinja preminula od zadobijenih povreda

06.09.2022. 11:14
0
IZVOR: glassrpske.com

Djevojčica (11) iz Konjica koja je u subotu teško povrijeđena u saobraćajnoj nesreći u selu Luka kod Nevesinja, preminula je jutros u mostarskoj bolnici.

Iz Univerzitetske kliničke bolnice Mostar potvrdili su ovu tužnu vijest, te saopštili da je djevojčica preminula nekoliko časova poslije ponoći.

- Djevojčica je preminula  u ponedjeljak oko dva časa na Odjeljenju za intenzivnu jedinicu neurohirurške anestezije Sveučilišne kliničke bolnice Mostar – rekli su iz ove ustanove.

Kako se nezvanično saznaje, ona je bila u posjeti rodbini u selu Luka, a automobil je udario dok je šetala putem. Automobilom je upravljalo lice S.G.

Do nesreće je došlo 3. septembra u večernjim časovima.

Dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Trebinje je naredio obdukciju tijela.

Komentari 0
Povezane vijesti
U nedjelju pomen Aleksi Šantiću povodom 102 godine od pjesnikove smrti U nedjelju pomen Aleksi Šantiću povodom 102 godine od pjesnikove smrti
Nevesinjka Anastasija Skorup među finalistkinjama za mis Srbije Nevesinjka Anastasija Skorup među finalistkinjama za mis Srbije
Osam vijekova svetosavlja u Nevesinju Osam vijekova svetosavlja u Nevesinju
Najčitanije
  • Sjećanja Hrešana na dolazak Austrougarske imperije u BiH
    14h 32m
    31
  • Crkva Vaznesenja Hristovog i Uspenja Presvete Bogorodice u Čajniču
    2h 51m
    0
  • Potpuno istinita priča o keruši Gabi, heroju Beograda čiji spomenik i danas stoji u ZOO vrtu (VIDEO)
    2h 41m
    33
  • Sjećanje na protu Stevana Bakovića: Čuvar duše sarajevskih Srba u 19. vijeku
    2h 48m
    6
  • Mihailo Madžarević - Ratnik kojem su se divili srpski kraljevi
    16h 22m
    2