Đoković neće igrati na mastersu u Torontu

20.07.2025. 19:40
0
IZVOR: Tanjug

Srpski teniser Novak Đoković neće igrati na mastersu u Torontu, saopštili su danas organizatori turnira.

- Janik Siner i Novak Đoković su primorani da se povuku sa turnira u Torontu jer se još oporavljaju poslije Vimbldona. Džek Drejper se takođe povukao zbog povrede - stoji u objavi turnira na društvenoj mreži "X".

Đoković je četvorostruki šampion "Kanadijan opena", a posljednju titulu je osvojio 2016. godine.

Komentari 0
Povezane vijesti
Karlos Alkaraz neće igrati na mastersu u Madridu Karlos Alkaraz neće igrati na mastersu u Madridu
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Najčitanije
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    16h 46m
    0
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    14h 4m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    17h 9m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    20h 38m
    0
  • Opština Istočna Ilidža dodijelila 62 studentske stipendije (FOTO)
    16h 14m
    0