Đoković osvojio završni masters

20.11.2022. 20:57
0
IZVOR: glassrpske.com

Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je završni turnir u Torinu nakon pobjede u finalu takmičenja nad Kasperom Rudom, 2:0 (7:5, 6:3).

Đoković je osvojio šestu titulu na završnom turniru sezone.

Đoković je do finala došao sa sve četiri pobjede, a juče je u polufinalu poslije velike borbe savladao Amerikanca Tejlora Frica 7:6 (7:5), 7:6 (8:6).

Rud je u grupi izgubio samo od Rafaela Nadala, u meču koji nije imao značaj jer je ranije obezbijedio polufinale, a do finala je stigao ubjedljivom pobjedom protiv Rusa Andreja Rubljova 6:2, 6:4.

Norveški i srpski teniser do sada su igrali tri puta i sva tri meča dobio je Đoković, bez izgubljenog seta, uključujući i duel u Torinu prošle godine.

Komentari 0
Povezane vijesti
Jubilarni duel Đokovića i Alkaraza u finalu u nedjelju Jubilarni duel Đokovića i Alkaraza u finalu u nedjelju
Đoković u finalu Australijan opena Đoković u finalu Australijan opena
Đoković danas igra protiv Sinera za finale Australijan opena Đoković danas igra protiv Sinera za finale Australijan opena
Najčitanije
  • Priča o šajkači – kako je srpska kapa dobila ime
    2h 54m
    710
  • Zaboravljeni korijeni: Crkva Svetog Ilije u Ilijašu (VIDEO)
    15h 34m
    6
  • Opština Rogatica: Saopštenje povodom navodne pojave sekti ili sličnih organizacija na području opštine
    16h 20m
    2
  • Momo Kapor: ​Kako se Srpkinje svađaju sa muževima na moru!
    23h 53m
    33
  • Sjećanje: Indijci su stajali rame uz rame sa srpskim vojnicima na Solunskom frontu
    2h 52m
    35