Đorđević napustio Kinu

13.06.2024. 21:56
0
IZVOR: Tanjug

Srpski trener Aleksandar Đorđević nije više selektor košarkaša Kine.

- Želim sve najbolje trenerima, Jao Mingu i celoj njegovoj ekipi saradnika i naravno timu, igračima. Napred Kina. Vaš srpski brat će vas podržati! Srećno - napisao je 56-godišnji Đorđević na društvenoj mreži “Iks”.

Bivši selektor Srbije i osvajač tri srebrne medalje sa “orlovima” kao šef struke je na klupu Kine sjeo u jesen 2022. godine, ali nije uspio da ostvari značajan rezultat na Svjetskom prvenstvu prošle godine, pa Kina nema čak ni šansu da se kroz kvalifikacije plasira na predstojeće Olimpijske igre u Parizu.

Brojni srpski mediji su prethodnih dana pisali da je Đorđević glavni kandidat za trenera Dubaija, kluba iz Ujedinjenih Arapskih Emirata koji će se od jeseni takmičiti u ABA ligi.

Komentari 0
Povezane vijesti
Kina ukida 12.000 smjerova na fakultetima: Vještačka inteligencija zbrisala tradicionalne diplome Kina ukida 12.000 smjerova na fakultetima: Vještačka inteligencija zbrisala tradicionalne ...
Osnovana laboratorija za pametnu poljoprivrednu tehnologiju, čije će sjedište biti u Istočnom Sarajevu Osnovana laboratorija za pametnu poljoprivrednu tehnologiju, čije će sjedište biti u Istočn...
Tržište BiH puno nesigurnih proizvoda, najviše ih dolazi iz Kine Tržište BiH puno nesigurnih proizvoda, najviše ih dolazi iz Kine
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    20h 27m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    1h 28m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    2h 30m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    20h 13m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    16h 42m
    0