Dodik: Zdravstvenim radnicima odati priznanje

26.07.2020. 22:11
0
IZVOR: SRNA

Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da treba odati priznanje zdravstvenim radnicima koji se mjesecima bore virusa korona.

Dodik je ukazao da je odgovornost na svakom pojedincu da se spriječi širenje zaraze i da nijedan apel neće uroditi plodom ako to ne stigne do svijesti svakog čovjeka.

- Čitavo društvo je krizni štab, političari slušaju šta će reći struka, a odgovornost se može postaviti pred svakoga - rekao je Dodik.

On je naveo da se privođenje ljudi, koji se ne pridržavaju preporučenih mjera, znači da će biti još više izloženi, te da bi to gdje bi se našli bio novi epicentar, a nisu rješenje ni novčane kazne, kada su zbog epidemije svi izloženi manjku posla.

Dodik je za televiziju "Pink" rekao da je logično bilo očekivati da su se prvo na udaru našle vladine mjere, prije svega zabrana, bez obzira što su bile usmjerene na zaštitu svakog pojedinca.

On je mišljenja da se nepravedno prozivaju članovi kriznog štaba u Srbiji, jer su to ljudi kao i u Republici Srpskoj koji rade svoje posao, a ne primaju naknadu za to.

Komentari 0
Povezane vijesti
Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
Kresojević: Zatvaranje Rudnika Ljubija još jedan dokaz pogubne politike aktuelne vlasti Kresojević: Zatvaranje Rudnika Ljubija još jedan dokaz pogubne politike aktuelne vlasti
Odgovornim ponašanjem kupača i upravljača kupalištima izbjeći nesreće Odgovornim ponašanjem kupača i upravljača kupalištima izbjeći nesreće
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    1h 3m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    6h 53m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    23h 10m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    7h 53m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    7h 27m
    6