Dr Kon govorio o novim mjerama u periodu slava

21.09.2020. 11:18
0
IZVOR: Srpskainfo

Epidemiolog dr Predrag Kon govorio je o epidemiološkoj situaciji u Srbiji koja je trenutno, kako kaže, oaza u regionu, ali i čitavoj Evropi.

Ipak, s obzirom na to da uskoro počinje sezona slava što će usloviti i dolazak gastarbajtera, postavlja se pitanje da li ćemo i tada “dobro stajati”.

– Pitanje nad svim pitanjima je kako će biti kada počnu slave. Biće odgovarajući nadzor za one koji dolaze iz inostranstva za vrijeme slava. Rizično je, i kao pred Vaskrs , biće ogromnog priliva naših ljudi – rekao je Kon.

Komentari 0
Povezane vijesti
Policijska uprava Istočno Sarajevo obilježava krsnu slavu - Svetog Arhangela Mihaila Policijska uprava Istočno Sarajevo obilježava krsnu slavu - Svetog Arhangela Mihaila
Akademija i naučni skup povodom Dana i krsne slave Instituta istorijskih nauka Akademija i naučni skup povodom Dana i krsne slave Instituta istorijskih nauka
Boračka organizacija "Ilidžanski borac" obilježila krsnu slavu (FOTO) Boračka organizacija "Ilidžanski borac" obilježila krsnu slavu (FOTO)
Najčitanije
  • Đajić smijenjen zbog snimka sa drogom (VIDEO)
    15h 19m
    11
  • Razbojništvo u zlatari, jedan od pljačkaša pronađen mrtav
    17h 10m
    0
  • Četvorica pritvorenika u Vojkovićima stupila u štrajk
    6h 40m
    3
  • Potvrđena optužnica zbog nasilja u porodici u Rogatici
    13h 25m
    0
  • Oglas za posao na Cetinju iz 1906: Pored srpskog, kandidat mora znati i neki od stranih jezika
    17h 55m
    0