Dvanaest medalja za Džudo klub “Sparta”

21.09.2019. 19:39
0
IZVOR: Katera

Takmičari Džudo kluba „Sparta“ iz Istočnog Sarajeva učestvovali su danas na 25. memorijalnom turniru „Rajko Kušić Kuša“ i Prvenstvu Republike Srpske za mlađe seniore u Palama, te su ostvarili zapažen rezultat, osvojivši 12 medalja, i to tri zlatne, pet srebrnih i četiri bronzane.

Zlatne medalje su osvojili Anđela Vico, Mihajlo Pandžić i Marko Jejinić.

Srebrne medalje su osvojili Magdalena Jokanović, Arijana Regoje, Milica Avram, Nemanja Elez i Matija Ljuboje.

Bronzane medalje su osvojili Lara Lalović, Lazar Lalović i Dejan Sando.

U isto vrijeme je održano i prvenstvo Republike Srpske za mlađe seniore, gdje je član džudo kluba „Sparta“ Anđelina Regoje osvojila bronzanu medalju i tako se plasirala na prvenstvo Bosne i Hercegovine, koje će biti održano idući vikend.