Džudisti „Slavije“ uspješni u Trebinju i Lincu

13.02.2024. 14:42
0

Proteklog vikenda je u Trebinju održan Memorijalni turnir "Miloš Mrdić, na kojem je učestvovala 51 ekipa iz šest zemalja regiona.

Takmičari udo kluba Slavija“ ostvarili su zapažene rezultate i u naš grad se vratili sa dvije zlatne i dvije srebrene medalje.

Dunja Grubačić i Gorana Pržulj zauzele su prva mjesta u svojim kategorijama, dok su Marija Ušćumlić i Veljko Krajšumović osvojili druga mjesta u svojim kategorijama.

Drugi dan vikenda, Ensar Haiavdić je nastupio na Međunarodnom kupu "Raspo," u Lincu i u konkurenciji kadeta U 16 do 81 kilogram osvojio je prvo mjesto.