Elektrodistribucija Pale: Apel za sve građane!

24.03.2025. 09:33
0
IZVOR: katera.news

Iz Elektrodistribucije Pale obavještavaju građane da ekipe montera terenske jedinice Rogatica rade na sanaciji kvarova nastalih usljed požara na lokalitetu Ptičijak.

U požaru su izgorjeli dijelovi dalekovoda 10kV Silos.

- Zamolili bismo sve građane da ne pale vatru u blizini elektroenergetskih objekata i da odgovorno i pažljivo čiste svoja imanja - poručili su iz Elektrodistribucije Pale.
Dodali su da će počinioci snositi krivičnu odgovornost, a šteta će biti izmirena kroz pravni postupak.
Komentari 0
Povezane vijesti
Lice iz Istočne Ilidže prevareno za 5.200 KM prilikom kupovine montažne garaže Lice iz Istočne Ilidže prevareno za 5.200 KM prilikom kupovine montažne garaže
Od Pala do naučnog priznanja u Moskvi: Priča Anđele Vuković Od Pala do naučnog priznanja u Moskvi: Priča Anđele Vuković
U Domu zdravalja u Palama povećan broj pacijenata zbog stomačnog virus U Domu zdravalja u Palama povećan broj pacijenata zbog stomačnog virus
Najčitanije
  • Borbe na Treskavici 1995. godine (FOTO)
    5h 9m
    14
  • Branko Blanuša kandidat za predsjednika Srpske, Marinko Božović za srpskog člana Predsjedništva BiH
    18h 58m
  • Na današnji dan umro veliki Borislav Pekić: Srpski pisac koji je svoj život posvetio borbi za slobodu
    3h 47m
    0
  • Srpska nevjesta iz Holivuda
    4h 9m
    0
  • Od Pala do naučnog priznanja u Moskvi: Priča Anđele Vuković
    23h 45m
    3