Epilog velike akcije MUP-a RS: Sedam uhapšenih, oduzeta droga

17.01.2020. 10:56
0
IZVOR: nezavisne.com

Policija je uhapsila sedam osoba na području Banjaluke i Doboja i oduzela više od pola kilograma droge.

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka uhapsili su V.Ž. i A.N. zbog sumnje da su počinili krivično djelo nedozvoljena proizvodnja i promet droge i u toku je kriminalistička obrada nad ovim osobama.

Iz ove PU navode da je kod V.Ž. pronađeno i oduzeto 582,66 grama marihuane, te da je izvršen pretres na dvije lokacije na području Banjaluke koje koriste osumnjičena lica.

-Tom prilikom pronađeno je 20,26 grama marihuane, određena količina novca, 25 kapsula ekstazija, kao i drugi predmeti koji potiči iz krivičnog djela- navode iz policije i dodaju da su u okviru ovih aktivnosti uhapšeni i M.S. i N.L.

Aktivnosti se sprovode pod nadzorom banjalučkog Okružnog javnog tužilaštva, a po naredbama Osnovnog suda u Banjaluci.

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka, u saradnji sa Upravom za organizovani i teški kriminalitet i Policijskom upravom Doboj, na području Doboja uhapsili su N.V, M.V. i S.M. zbog sumnje da su počinili krivično djelo nedozvoljena proizvodnja i promet droga.

Izvršen je pretres na tri lokacije na području Doboja koje koriste osumnjičena lica, a pronađena je i određena količina droge, digitalna vaga, izvjesna količina novca, te drugi predmeti koji potiču iz krivičnog djela.

Rad na ovom predmetu je u toku.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Banjaluka: Uhapšeno lice iz Istočne Ilidže jer je odbilo test na drogu Banjaluka: Uhapšeno lice iz Istočne Ilidže jer je odbilo test na drogu
Banjalučki studenti se okupili u čast žrtava tragedije u Novom Sadu i Jablanici Banjalučki studenti se okupili u čast žrtava tragedije u Novom Sadu i Jablanici
Stojičić: Svetosavska nagrada kao podstrek nastavi i vaspitanju Stojičić: Svetosavska nagrada kao podstrek nastavi i vaspitanju
Najčitanije
  • Sarajevsko ratište 1992 - 1995 (Drugi dio)
    6h 43m
    9
  • Sjećate li se Sarajeva 1984. godine?
    5h 12m
    2
  • Na današnji dan preminuo Vuk Stefanović Karadžić (VIDEO)
    6h 28m
    0
  • Paljanin uhapšen zbog pucnjave
    4h 35m
    5
  • Pronađene veće količine droge i ručna bomba u Istočnom Starom Gradu
    4h 23m
    0