"Famos" sa dva igrača manje savladao "Jedinstvo" iz Broca

17.10.2021. 18:41
0
IZVOR: sportdc.net

Fudbaleri "Famosa" iz Vojkovića savladali su danas na gostovanju "Jedinstvo" iz Broca sa 2:1, uprkos dva crvena kartona.

Na sve probleme oko sastavljanja ekipe za ovu utakmicu, "Famos" je već u 30. minuti zadesila nova nevolja.

Bojan Pejić zbog neopreznog starta pokazuje Marku Škrbi direktan crveni karton, te "Famos" ostaje sa desetoricom.

Tom prilikom, iako se radilo apsolutno o nenamjernom startu Miloš Novaković dobija povredu koljena zbog koje je odmah prevežen u hitnu pomoć.

Samo pet minuta kasnije već je stigla kazna "Motoriste". "Jedinstvo" dolazi do vođstva, a gol postiže Pavle Maletić.

Uspjeli su "Motoristi" u 68. minuti da stignu do izjednačenja. Najbolji strijelac Famosa ove sezone, Danel Blažić, nastavio je golgeterski niz i izjednačio na 1:1.

Kada je djelovalo da i pored igrača manje sve prelazi na stranu "Famosa", stiže i novi crveni karton.

Ovaj put, Eldar Bašović dobija drugi žuti, prvi zbog prigovora, drugi zbog starta, te "Famos" ostaje sa dva igrača manje.

Ni to nije smetalo "Motoristima", jer Zoran Kokot u 90. minuti po ko zna koji put u svojoj karijeri postaje čovjek odluke i donosi ogromna tri boda "Famosu".

JEDINSTVO - FAMOS 1:2 (1:0)