FAMOS silovit protiv Stakorine

20.03.2021. 21:11
0
IZVOR: Sportdc.net

Fudbaleri Famosa maksimalno ozbiljno su pristupili utakmici protiv Stakorine iz Čajniča u 18. kolu Druge lige Republike Srpske grupa "Istok" i slavili ubjedljiv trijumf od 5:0.

Famos do prvog gola stiže u 21. minutu kada na asistenciju Danela Blažića, Lalović gotovo sa zemlje diže loptu glavom i pogađa za 1:0.  Ujedno, to je bio i rezultat prvog poluvremena u Vojkovićima.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme već je 2:0 za Famos. Poslije jednog karambola najspretniji u kaznenom prostoru je ponovo Tihomir Lalović i po drugi put pogađa mrežu gostiju iz Čajniča.

Nakon Lalovića, na red je došao i kapiten Famosa, Srđan Vitković. U 51. minutu je lijepo lobovao golmana Stojana Nešovića, da bi u 66. minutu preciznim udarcem sa trinaestak metara pogodio za 4:0.

Konačnih Famos - Stakorina 5:0 postavio je u 81. minutu Đorđe Močević glavom.

FAMOS - STAKORINA 5:0 (1:0)

SC "Vojkovići"

Bez prisustva publike

Sudija: Igor Ilić (Pale)

Strijelci: 1:0 Lalović 21, 2:0 Lalović 49, 3:0 Vitković 51, 4:0 Vitković 66, 5:0 Močević 81

Žuti kartoni: Blažić (Famos),

FAMOS: Terzić, Frganja (od 67. Minić), Ćeha, Šehić (od 63. Močević), Blažić, Otović (od 63. Lučić); Lalović (od 69. Milinković), Vitković, Demirović (od 69. Mičić), Tešanović, Elez   Trener: Vladimir Drinjak

STAKORINA: Nešović (od 77. Perišić), Tošić, Simović, Racković, Bjelogrlić, Milović, Tadić, Katana, Ristanović, Karadžić, Jovanović