ФАМОС силовит против Стакорине

20.03.2021. 21:11
0
ИЗВОР: Sportdc.net

Фудбалери Фамоса максимално озбиљно су приступили утакмици против Стакорине из Чајнича у 18. колу Друге лиге Републике Српске група "Исток" и славили убједљив тријумф од 5:0.

Фамос до првог гола стиже у 21. минуту када на асистенцију Данела Блажића, Лаловић готово са земље диже лопту главом и погађа за 1:0.  Уједно, то је био и резултат првог полувремена у Војковићима.

Само што је кренуло друго полувријеме већ је 2:0 за Фамос. Послије једног карамбола најспретнији у казненом простору је поново Тихомир Лаловић и по други пут погађа мрежу гостију из Чајнича.

Након Лаловића, на ред је дошао и капитен Фамоса, Срђан Витковић. У 51. минуту је лијепо лобовао голмана Стојана Нешовића, да би у 66. минуту прецизним ударцем са тринаестак метара погодио за 4:0.

Коначних Фамос - Стакорина 5:0 поставио је у 81. минуту Ђорђе Мочевић главом.

ФАМОС - СТАКОРИНА 5:0 (1:0)

СЦ "Војковићи"

Без присуства публике

Судија: Игор Илић (Пале)

Стријелци: 1:0 Лаловић 21, 2:0 Лаловић 49, 3:0 Витковић 51, 4:0 Витковић 66, 5:0 Мочевић 81

Жути картони: Блажић (Фамос),

ФАМОС: Терзић, Фргања (од 67. Минић), Ћеха, Шехић (од 63. Мочевић), Блажић, Отовић (од 63. Лучић); Лаловић (од 69. Милинковић), Витковић, Демировић (од 69. Мичић), Тешановић, Елез   Тренер: Владимир Дрињак

СТАКОРИНА: Нешовић (од 77. Перишић), Тошић, Симовић, Рацковић, Бјелогрлић, Миловић, Тадић, Катана, Ристановић, Караџић, Јовановић