FBiH: Kafići počinju s radom, javni prevoz od petka

12.05.2020. 18:38
0
IZVOR: srpskainfo.com

Federalni štab civilne zaštite donio je naredbu da u Federaciji BiH počnu raditi ugostiteljski objekti i to od 15. maja.

Takođe, donesena je i naredba o početku rada javnog prevoza.

Prema naredbi, pokretanje gradskog sabraćaja ponovo se planira od 15. maja, a Federalni štab je donio i odluku se dozvoljava uspostavljanje linijskog i vanlinijskog prevoza putnika počevši s tim datumom.

Istovremeno donesena je naredba kojom se već od danas dozvoljava pružanje usluga ugostiteljskim objektima svih kategorija i hotelima na otvorenom prostoru (bašte i terase), uz poštivanje posebnih epidemioloških mjera, prenosi Avaz.

Komentari 0
Povezane vijesti
Oskrnavljen hram na pravoslavnom groblju u Tuzli Oskrnavljen hram na pravoslavnom groblju u Tuzli
Više od dvije decenije od sramne arbitraže za Dobrinju Više od dvije decenije od sramne arbitraže za Dobrinju
Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    3h 28m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    2h 8m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    18h 25m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    18h 50m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    3h 8m
    0