Firma „Euro-ekspres“ zapošljava: Oglas za posao u Istočnom Sarajevu

03.10.2023. 14:33
0
IZVOR: katera.news

Privredno društvo Euro-Ekspres d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Magacioner

Opis radnog mjesta:

- vrši proces zaduženja/razduženja pošiljaka u magacinu

- vrši manipulaciju pošiljkama u magacinu, sortiranje, etiketiranje, pregled vanjskih oštećenja i kontrolno vaganje

- odgovoran je za kompletnost i skladištenje svih zaduženih pošiljki

- odgovoran je za urednost i čistoću magacinskog prostora.

Opšti uslovi:

SSS - III ili IV stepen, osnovno poznavanje rada na računaru i Microsoft Office paketa.

Posebne vještine:

Dobra organizacija i izvršenje radnih zadataka, tačnost, ažurnost, fleksibilnost, sposobnost prilagođavanja timskom radu.

Prijaviti se možete na mejl adresu posao@euroexpress.ba ili lično dolaskom u poslovnicu u Istočnoj Ilidži, Kasindolskog bataljona 2b.

Grad: Istočno Sarajevo

Datum objave: 3. 10. 2023.

Oglas traje do: 2. 11. 2023.

Komentari 0
Povezane vijesti
Promovisani romani „Srpsko srce Johanovo“ i „Ustaša“ u Istočnom Sarajevu (FOTO) Promovisani romani „Srpsko srce Johanovo“ i „Ustaša“ u Istočnom Sarajevu (FOTO)
Milošević Šošo: Nedovoljno znanja o važnosti mentalnog blagostanja rađa predrasude i stereotipe Milošević Šošo: Nedovoljno znanja o važnosti mentalnog blagostanja rađa predrasude i stereotipe
Film naše sugrađanke najbolji kratki dokumentarac festivala u Beogradu Film naše sugrađanke najbolji kratki dokumentarac festivala u Beogradu
Najčitanije
  • Zaplijenjeno 250 kilograma kokaina
    21h 44m
    0
  • Promovisani romani „Srpsko srce Johanovo“ i „Ustaša“ u Istočnom Sarajevu (FOTO)
    23h 37m
    0
  • Policajac godinama prosjacima uzimao novac
    22h 22m
    1
  • Program proslave slave Hrama Svetog Vasilija Ostroškog
    9h 20m
    0
  • Neradni dan u Srpskoj
    11h 7m
    0