Mladi fudbaleri iz Istočnog Sarajeva uspješni u Beogradu

20.06.2020. 18:04
0
IZVOR: Katera

Škola fudbala „Tango“ učestvovala je na turniru za mlađe kategorije „Dragan Mance Kup 2020“ u Beogradu, sa generacijom fudbalera 2011 i 2012.

Na ovom turniru plasirali su se u 1/8 finala. Mladi fudbaleri generacije 2011. plasirali se među 16 najboljih od ukupno 35 ekipa, kao i generacija 2012, koja se takmičila u konkurenciji od 31 ekipe.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Mesi prvi fudbaler koji je igrao na šest svjetskih prvenstava Mesi prvi fudbaler koji je igrao na šest svjetskih prvenstava
Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi Časnom pojasu Presvete Bogorodice u Beogradu se poklonilo više od 1,1 milion ljudi
Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice Sutra ispraćaj Časnog pojasa Presvete Bogorodice
Najčitanije
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    22h 36m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    20h 8m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    3h 29m
    0
  • Svjedočanstvo majke Milke Božić o stradanju kćerke Zorice
    20h 29m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    7h 21m
    0