Foča: Službenik osumnjičen da je oštetio klijenta banke za 20.000 KM

18.04.2024. 12:47
0
IZVOR: srna.rs

Odgovorno lice jedne banke u Foči osumnjičeno je da je zloupotrebom položaja, odnosno nelegalnim raskidanjem ugovora o oročenju depozita, pričinilo materijalnu štetu klijentu banke od 20.000 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Foča.

Policijski službenici preduzimaju sve mjere i radnje na dokumentovanju krivičnog djela zloupotreba službenog položaja prema odgovornom licu u banci, filijala Foča, zbog sumnje da je bez znanja oštećenog I.V. iz Foče raskinulo ugovor o oročenju depozita, navedeno je u saopštenju.

Dalji rad je u toku.

Komentari 0
Povezane vijesti
Foča: Napredni invazivni ultrazvuk za preciznu dijagnozu srčanih oboljenja Foča: Napredni invazivni ultrazvuk za preciznu dijagnozu srčanih oboljenja
U Foči 12. juna besplatne konsultacije u okviru procesa vantjelesne oplodnje U Foči 12. juna besplatne konsultacije u okviru procesa vantjelesne oplodnje
Pjevačkom društvu „Plavi neveni“ iz Foče majstorsko pismo u Novom Goraždu Pjevačkom društvu „Plavi neveni“ iz Foče majstorsko pismo u Novom Goraždu
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    2h 53m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    59m
    3
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    8h 54m
    0
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    9h 50m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    10h 52m
    0