Foča: Službenik osumnjičen da je oštetio klijenta banke za 20.000 KM

18.04.2024. 12:47
0
IZVOR: srna.rs

Odgovorno lice jedne banke u Foči osumnjičeno je da je zloupotrebom položaja, odnosno nelegalnim raskidanjem ugovora o oročenju depozita, pričinilo materijalnu štetu klijentu banke od 20.000 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Foča.

Policijski službenici preduzimaju sve mjere i radnje na dokumentovanju krivičnog djela zloupotreba službenog položaja prema odgovornom licu u banci, filijala Foča, zbog sumnje da je bez znanja oštećenog I.V. iz Foče raskinulo ugovor o oročenju depozita, navedeno je u saopštenju.

Dalji rad je u toku.

Komentari 0
Povezane vijesti
Foča: Napredni invazivni ultrazvuk za preciznu dijagnozu srčanih oboljenja Foča: Napredni invazivni ultrazvuk za preciznu dijagnozu srčanih oboljenja
U Foči 12. juna besplatne konsultacije u okviru procesa vantjelesne oplodnje U Foči 12. juna besplatne konsultacije u okviru procesa vantjelesne oplodnje
Pjevačkom društvu „Plavi neveni“ iz Foče majstorsko pismo u Novom Goraždu Pjevačkom društvu „Plavi neveni“ iz Foče majstorsko pismo u Novom Goraždu
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    14h 9m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    12h 20m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    4h 47m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    15h 52m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    17h 6m
    0