Fočak osumnjičen za proganjanje

09.08.2024. 15:05
1
IZVOR: srna.rs

Fočanska Policijska uprava saopštila je da je rasvijetljeno krivično djelo proganjanje na štetu Fočanke čiji su inicijali S.M, a za koje je osumnjičeno lice B.A, takođe iz Foče.

Oštećena S.M. je prijavila da joj nepoznato lice već duže putem mobilne aplikacije, sa više različitih telefonskih brojeva, upućuje poruke uznemiravajućeg sadržaja na njen mobilni telefon.

- Na taj način je NN osoba ostvarivala neželjene kontakte sa oštećenom, a poruke uznemiravajućeg sadržaja su izazvale osjećaj tjeskobe, straha i uznemirenosti za nju i njoj bliska lica - saopšteno je iz Policijske uprave.

Nakon što je preduzela mjere i radnje iz svoje nadležnosti, Policijska uprava je u srijedu, 7. avgusta, protiv lica čiji su inicijali B.A, zbog osnova sumnje da je počinilo krivično djelo proganjanje na štetu lica S.M, Okružnom javnom tužilaštvu Foča podnijelo dopunu izvještaja o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Krcko 09.08.2024. 20:52
    Biće da je neka fukara našla pogrešan način za udvaranje, bio previše napasan i bezobrazan zato ga je cura i prijavila. Lik za onaj fazon "treba biti Džek i kad gubiš", dobio korpu pa podivljo.
Povezane vijesti
Put Foča–Sarajevo biće prohodan za 45 dana Put Foča–Sarajevo biće prohodan za 45 dana
Hitno pristupiti sanaciji mosta i klizišta na Bistrici Hitno pristupiti sanaciji mosta i klizišta na Bistrici
Ovo je alternativni put Foča - Trnovo, jer je "pravi" zatvoren (VIDEO) Ovo je alternativni put Foča - Trnovo, jer je "pravi" zatvoren (VIDEO)
Najčitanije
  • Milanko Cicović - ne uprlja srce mržnjom, a pokaza čojstvo i junaštvo
    3h 14m
    11
  • Sutra obustava saobraćaja u Krupačkim stijenama
    8h 18m
    2
  • U iskakanju tramvaja poginuo 23-godišnjak
    5h 16m
    0
  • Jedna osoba poginula u tramvajskoj nesreći u Sarajevu
    9h 28m
    0
  • Proto Dušan Subotić - mučenik sa harizmom vođe
    3h 9m
    0