Francuska ambasada uručila donaciju OŠ "Petar Petrović Njegoš" iz Istočne Ilidže

19.04.2023. 22:01
0
IZVOR: katera.news

Osnovnu školu "Petar Petrović Njegoš" u Istočnoj Ilidži danas su, po drugi put, posjetili ambasadorka Francuske u BiH, Njena ekselencija Kristin Tudik, te direktor Francuskog instituta u BiH Žan-Kristof Tibo.

Razlog njihove posjete je donacija projektora i platna, koju su uručili direktoru ove škole Draganu Jovoviću.

-  Ova donacija će motivisati naše učenike da uče francuski jezik. Oni će uz projekciju francuskih filmova sa titlom na tom stranom jeziku lakše savladavati učenje i pospešiti stečeno znanje francuskog jezika, koji se u našoj školi uči kao drugi strani jezik – naveli su iz ove škole.

Nakon uručenja donacije, Tudik i Tibo su razgovarali sa direktorom Jovovićem, i zaključili da će Francuska ambasada uvijek podržati rad OŠ "Petar Petrović Njegoš".

Komentari 0
Povezane vijesti
Maksim Lučić - učenik generacije u Osnovnoj školi „Petar Petrović Njegoš“ u Istočnoj Ilidži Maksim Lučić - učenik generacije u Osnovnoj školi „Petar Petrović Njegoš“ u Istočnoj Ilidži
Večeras otvaranje izložbe „Ivo Andrić i Sarajevo“ u Galeriji „Žarko Vidović“ Večeras otvaranje izložbe „Ivo Andrić i Sarajevo“ u Galeriji „Žarko Vidović“
Božović: Nagrade učenicima kao podsticaj za dalji rad i uspjeh Božović: Nagrade učenicima kao podsticaj za dalji rad i uspjeh
Najčitanije
  • Nova lokacija za izdavanje ličnih dokumenata i registraciju motornih vozila u Palama
    6h 31m
    0
  • Opština Pale: Obavještenje
    11h 21m
    0
  • Humanitarni bazar na Trgu Srbije – Zajedno za Dragana!
    11h 57m
    0
  • Danas humanitarni bazar za Dragana Macana na Trgu Srbija
    16h 2m
    0
  • U Brazilu poginula djevojka na bandži džampingu
    4h 54m
    0