Gorjela pekara na Mladicama, brzom reakcijom vatrogasaca spriječena veća šteta (FOTO)

27.06.2025. 09:07
0
IZVOR: katera.news

Juče je gorjela pekara Mladost u Ulici Alekse Šantića na Mladicama u Istočnoj Ilidži, a brzom reakcijom pripadnika Vatrogasne jedinice Istočno Sarajevo spriječeno je da ona izgori.

Slika

Foto: katera.news

Prema servisnim informacijama za protekla 24 sata, pet vatrogasaca sa dva vatrogasna vozila inetervenisalo je od 16.00 do 18.45 časova na gašenju požara.

Komentari 0
Povezane vijesti
Koncerti Pavline Radovanović u Istočnoj Ilidži i u Palama 24. i 25. avgusta Koncerti Pavline Radovanović u Istočnoj Ilidži i u Palama 24. i 25. avgusta
Javno preduzeće „Uslužni servis“ Istočna Ilidža zapošljava Javno preduzeće „Uslužni servis“ Istočna Ilidža zapošljava
Crna Gora: U prevrtanju cisterne poginuo vojnik, drugi teško povrijeđen Crna Gora: U prevrtanju cisterne poginuo vojnik, drugi teško povrijeđen
Najčitanije
  • Na današnji dan umro Petar I Karađorđević, srpski kralj i heroj
    48m
    0
  • Čarls Bukovski rođen prije 105 godina: Koja vam je omiljena knjiga “prljavog starca”?
    46m
    0
  • Osuda napada na igumana manastira Karno
    20h 19m
    19
  • Koncerti Pavline Radovanović u Istočnoj Ilidži i u Palama 24. i 25. avgusta
    22h 32m
    0
  • Godišnjica smrti “Čika Pere”, omiljenog srpskog vladara: Kruna stigla kasno, slava živi vječno
    49m
    0