Grad bogatiji za jednog dječaka

01.09.2022. 08:23
0
IZVOR: katera.news

U porodilištu bolnice u Istočnom Sarajevu u toku protekla 24 časa rođen je jedan dječak.

Ljekarsku intervenciju zatražila su 44 pacijenta.

Grad uredno snabdijeven vodom.

Elektrodistribucija:

Rogatica,

Zbog radova na 10 kV vodu Pilana-Sladara doći će do privremenih prekida u isporuci električne energije u periodu od 7.00 do 19.00 časova potrošačima u naseljima Guždelji, Dobrašina, Zakomo, Kozadre, Borovsko i Rakitnica.

U porodilištu Univerzitetske bolnice u Foči u toku protekla 24 časa rođena je jedna djevojčica i jedan dječak.

Ljekarsku intervenciju zatražila su 43 pacijenta.

U Domu zdravlja „Dr Ljubomir Ćeranić“ u Sokocu ljekarsku intervenciju zatražilo je 17 pacijenata.

Teritorijalne vatrogasne jedinice u protekla 24 časa imale su tri intervencije.

Istočno Novo Sarajevo,

Tehnička intervencija na otvaranju stana u Spasovdanskoj ulici broj 19.

Intervencije na ispumpavanju vode iz lifta u Hilandarskoj ulici broj 1 i  Spasovdanskoj ulici br 51.

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH saobraćaj se odvija po mjestimično mokrim kolovozima, a u kotlinama i duž rijeka magla smanjuje vidljivost, saopšteno je iz Auto-moto saveza Srpske.

Na dionicama koje prolaze kroz usjeke i pored kamenih kosina povećana je opasnost od odrona zemlje i kamenja na kolovoz.

bog radova na farbanju tunela i instalaciji opreme izmijenjen je režim u odvijanju saobraćaja u tunelu "Čeljigovići" na dionici magistralnog puta entitetska granica /Lapišnica/-Ljubogošta, kao i u tunelu "Stambolčić" na magistralnom pravcu Pale-Podgrab.

Na graničnim prelazima u BiH nema dužih zadržavanja.

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas će biti pretežno oblačno, poslije podne u većini predjela sa kišom i pljuskovima sa grmljavinom.

Meteoalarm je izdao žuto upozorenje za BiH za grmljavinu i padavine, ponegdje i do 40 litara po metru kvadratnom.

Vjetar će biti slab do umjeren pretežno sjevernih smerova, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Najviša temperatura vazduha iznosiće od 18 do 23, na jugu do 29 stepeni Celzijusovih, saopšteno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda.

Temperatura vazduha izmjerena u 7.00 časova: Čemerno 11, Sokolac, Bugojno 13, Han Pijesak, Bihać 14, Rudo, Livno, Sarajevo, Zenica 15, Bileća, Mrkonjić Grad, Novi Grad, Prijedor 16, Banjaluka, Tuzla 17, Bijeljina, Doboj, Trebinje 19, Mostar 21 stepen Celzijusov.

Komentari 0
Povezane vijesti
ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
Naš grad bogatiji za djevojčicu Naš grad bogatiji za djevojčicu
Sutra nestabilno sa kišom Sutra nestabilno sa kišom
Najčitanije
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    22h 42m
    1
  • Izgorjelo vozilo u mjestu Klek
    18h 22m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Crna Reka - Tutin (VIDEO)
    4h 10m
    0
  • Velimir Lale odlikovan Viteškim ordenom vidovdanskih vitezova srbskih
    20h 17m
    0
  • Sveeparhijski sabor u spomen na sveštenomučenike dabrobosanske 19. jula u Bilješevu kod Kaknja
    1h 50m
    0