Građani protiv narušavanja Parka Sunce (VIDEO)

13.04.2020. 21:58
2
IZVOR: is-radio.com

Odluka Skupštine opštine Istočno Novo Sarajevo oko izmjene regulacionog plana Centar 1, a koja se tiče i Parka Sunce izazvala je veliku pažnju javnosti i građana Istočnog Sarajeva.

I dok su društvene mreže usijane od komentara građana koji traže da se ne narušava prirodna oaza, predlagač ove Odluke načelnik opštine Istočno Novo Sarajevo tvrdi da u parku neće biti posječeno ni jedno stablo,ali da će se graditi četiri zgrade uz ulicu Karađorđeva koja se nalazi odmah do parka.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Simo 14.04.2020. 22:33
    Treba sve betonirati i na vrhu zgrada napraviti novi park. hahahahahah
  • Generic placeholder image
    Paja 13.04.2020. 22:46
    Šta briga Ćosića, što se narušava priroda I. N. Sarajevu. Ne narušava se na Bulozima.
Povezane vijesti
Pale: Nakon svađe upotrijebljeno vatreno oružje Pale: Nakon svađe upotrijebljeno vatreno oružje
Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
Humanitarna svirka za Milku, Dragana i Darka u Istočnom Novom Sarajevu Humanitarna svirka za Milku, Dragana i Darka u Istočnom Novom Sarajevu
Najčitanije
  • Pale: Nakon svađe upotrijebljeno vatreno oružje
    9h 14m
    8
  • Godišnjica rođenja Petra Kočića
    3h 44m
    0
  • Sutra „Konferencija beba“ u Istočnom Novom Sarajevu
    10h 9m
    0
  • MUP Srpske od danas uvodi elektronske usluge
    6h 39m
    0
  • Dan žalosti u Srpskoj 4. jula
    2h 36m
    0