„GuitarUnited Fest“ od 31. oktobra do 3. novembra u Istočnom Sarajevu

29.10.2024. 12:20
0
IZVOR: katera.news

Međunarodni, deveti po redu, festivala gitare GuitarUnited“ održaće se od 31. oktobra do 3. novembra u Istočnom Sarajevu.

Pod sloganom Gitarski oblici! četiri festivalska dana biće bogato ispunjena koncertima, radionicama, takmičenjem i promocijama koje će voditi najbolji umjetnici i pedagozi!

Nastup Nemanje Bogunovića je zakazan za četvrtak, 31. oktobar u 20.00 časova, dok je nastup Mihalis Kontaxakis predviđen sutradan, 1. novembra, u istom terminu.

Sanel Redžić i Gudački kvartet Makuis nastupiće 2. novembra u 20.00 časova.

Svi koncerti se održavaju u Narodnom pozorištu Istočno Novo Sarajevo i ulaz je slobodan, dok su ostale aktivnosti planirane na Muzičkoj akademiji Univerziteta u Istočnom Sarajevu.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Nova tiflotehnička pomagala za veću samostalnost slijepih Nova tiflotehnička pomagala za veću samostalnost slijepih
Miloš Božović nastavlja liječenje u Zagrebu Miloš Božović nastavlja liječenje u Zagrebu
U Istočnom Sarajevu povećan rizik od požara, apel građanima da budu oprezni U Istočnom Sarajevu povećan rizik od požara, apel građanima da budu oprezni
Najčitanije
  • Sjećanje na Gorana Vujičića
    19h 27m
    0
  • Životna priča Pavla Vuisića, vječitog boema koji je mrzio glumu
    19h 38m
    2
  • Ferman sultana Ahmeda III za obnovu Stare crkve u Sarajevu
    20h 49m
    3
  • Katerin prijedlog knjiga za čitanje
    18h 49m
    0
  • Savić: Od sljedeće sedmice slijedi rast cijene goriva
    19h 43m
    0