Intenzivna istraga zbog smrti djevojke čije je tijelo nađeno sinoć u rijeci

07.10.2019. 11:18
0
IZVOR: radiosarajevo.ba

Pripadnici Gorske službe spašavanja sinoć su u Ljubuškom iz rijeke Studenčice izvukli tijelo 19-godišnjakinje.

Kako je za Radiosarajevo.ba potvrdio komesar MUP-a Zapadnohercegovačkog kantona Milan Galić, u toku je intenzivna istraga o smrti djevojke iz Mostara, inicijala L.B

-Istraga se vrši pod nadležnošću Tužilaštva ZHK. Istražuju se tačni uzroci smrti djevojke, a pravi razlozi će biti poznati nakon obdukcije tijela koje će biti izvršeno sutra-, rekao nam je Galić.

Na društvenim mrežama pojavili su se određeni navodi da se u ovom slučaju radi o nasilnoj smrti na šta je komesar rekao sljedeće:

-Ne želimo ništa prejudicirati, provjeravamo sve navode. Više detalja znat ćemo nakon istrage-, dodao je Galić.

Pripadnici PU Ljubuški danas su na terenu i uz asistenciju Tužilaštva ZHK sprovode istragu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Teška nesreća u BiH: Jedno poginulo, dvoje u bolnici Teška nesreća u BiH: Jedno poginulo, dvoje u bolnici
Policija podnijela izvještaj protiv prijavljenog za paljenje automobila u Rogatici Policija podnijela izvještaj protiv prijavljenog za paljenje automobila u Rogatici
Istraga u toku: Požar na garaži porodične kuće Istraga u toku: Požar na garaži porodične kuće
Najčitanije
  • Šavarš Karapetjan – Jedan od najvećih heroja ikada!
    13h 48m
    1
  • Lice u više navrata izvršilo neovlaštenu isplatu novca
    21h 25m
    0
  • Grad Istočno Sarajevo: Javnost treba da zna da je budžet KK „Jahorina“ od 600.000 do 700.000 KM
    17h 40m
    7
  • Kako da jednostavno provjerite da li imate zdravstveno osiguranje
    20h 56m
    0
  • Fočanka Anastasija Gavran uspješan student u Moskvi
    19h 45m
    0