Ispred škole "Sveti Sava" pojačano prisustvo policije zbog prijeteće poruke

21.05.2025. 10:05
4
IZVOR: srna.rs

Ispred Osnovne škole "Sveti Sava" u Istočnom Novom Sarajevu pojačano je prisustvo policije zbog prijeteće poruke uznemirujućeg sadržaja napisane na školskoj klupi, rekla je Srni portparol Policijske uprave Istočno Sarajevo Vesna Stokanović.

Stokanovićeva je navela da policija sprovodi mjere i aktivnosti na utvrđivanju okolnosti i činjenica navedenog događaja.

Ona je rekla da je saslušana i nastavnica koja je primjetila poruku.

Stokanovićeva je dodala da je o svemu obaviješten tužilac.

Slika

Foto: srna.rs

Komentari 4
  • Generic placeholder image
    Rade 21.05.2025. 21:36
    I kada roditelj čije dijete bude maltretirano prijavi nasilje,svi ga poprijeko gledaju.Na kraju nasilnik bude dobar,a dijete koje je maltretirano loše.Za sve je kriva politika.
  • Generic placeholder image
    Kkk 21.05.2025. 17:02
    Pa danas kada roditelj bude pozvan od strane skole na razgovor zbog fizickog i verbalnog napada na drugo djete .Dodju sa stavom to nije moje djete uradilo ili traze glupe izgovore za postupke svoje djece . A roditelj djeteta koje je fizicki i verbalno matletirano uputi e-mail skoli sa detaljno opisanim dogadjajem i ucesnicima istog se ne protokolise i ako su duzni isti protokolisati .Nego sazovu sastanak i pokusaviju svi sa strucnom sluzbom skole opravdavati nasilnika i traziti krivicu u djetetu koje je zrtva nasilnika . Zato sto medjusobna poznastva roditelja nasilnika i uprave skole cuda cine .



  • Generic placeholder image
    Zzz 21.05.2025. 12:30
    Djeca su ogledalo svojih roditelja
  • Generic placeholder image
    Www 21.05.2025. 12:19
    Dragi mladi roditelji ,pricate li sa svojom djecom,znate li s kim se druze,pratite li ih,koristite li batinu ili ste na internetu i vi i oni,jeste li svjesni kud sve ovo vodi,stavite prst na celo prije nego sto bude kasno.
Povezane vijesti
Održana javna tribina o izazovima upravljanja otpadom u Istočnom Novom Sarajevu Održana javna tribina o izazovima upravljanja otpadom u Istočnom Novom Sarajevu
Istočno Sarajevo: Novi informacioni sistem olakšaće naplatu boravišne takse Istočno Sarajevo: Novi informacioni sistem olakšaće naplatu boravišne takse
U toku humanitarni bazar srednjoškolaca u Istočnom Sarajevu (FOTO) U toku humanitarni bazar srednjoškolaca u Istočnom Sarajevu (FOTO)
Najčitanije
  • Jugoslavija je 1972. zbog velikih boginja vakcinisala 18 miliona ljudi u nekoliko sedmica
    13h 35m
    6
  • Po čemu je Romanija dobila ime (VIDEO)
    9h 10m
    34
  • Milutin Milanković, srpski naučnik koji je zadužio svijet
    21h 48m
    2
  • Pozovimo 17046 za Vesnu Subašić!
    12h 33m
    0
  • Godišnjica smrti Harisa Brkića: I dalje se ne zna ko je ubio legendarnog košarkaša Partizana
    21h 49m
    1