Istočno Sarajevo bogatije za dvije bebe

12.01.2025. 09:17
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 16 beba, po osam djevojčica i dječaka, rečeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu u Bijeljini rođene su četiri bebe, u Banjaluci tri, u Prijedoru, Gradišci, Foči i Istočnom Sarajevu po dvije, te u Doboju jedna.

U Bijeljini su rođeni jedna djevojčica i tri dječaka, u Banjaluci tri djevojčice, u Prijedoru dva dječaka, u Foči dvije djevojčice, u Gradišci i Istočnom Sarajevu po jedan dječak i jedna djevojčica, a u Doboju dječak.

U porodilištima u Trebinju, Nevesinju i Zvorniku u protekla 24 časa nije bilo porođaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočno Sarajevo bogatije za djevojčicu Istočno Sarajevo bogatije za djevojčicu
Patrijarh Porfirije služio parastos za 3.267 srpskih žrtava iz srednjeg Podrinja i Birča Patrijarh Porfirije služio parastos za 3.267 srpskih žrtava iz srednjeg Podrinja i Birča
Lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Palama predat tužiocu OJT Istočno Sarajevo Lice koje je pucalo iz vatrenog oružja u Palama predat tužiocu OJT Istočno Sarajevo
Najčitanije
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    1h 25m
    0
  • Najavljeni prekidi električne energije za sutra
    20h 13m
    0
  • Drinić: Apel za premijera - krenite od ponedjeljka automobilom od Novog Grada do Trebinja. Rupe Vas čekaju!
    21h 2m
    0
  • Komemorativni skup protekao mirno i dostojanstveno
    20h 26m
    1
  • „Prepoznao sam ga samo po komadu džempera“ – svjedočanstvo Krste Dolijanovića o stradanju braće Vujadina i Miladina
    4h 55m
    0