Jak vjetar i grad u Srbiji

22.07.2023. 18:36
0
IZVOR: srna.rs

Jako olujno nevrijeme praćeno gradom pogodilo je danas popodne područje Čačka, a grad je padao i u Kraljevu, Leskovcu, Aleksincu Gornjem Milanovcu i u drugim mjestima u Srbiji.

Na području Čačka nešto poslije 16.00 časova na udaru nevremena bila su kablarska sela, kao i sela na području Jelice, gdje je krupan grad nanio veliku štetu poljoprivrednim usjevima.

Jak grad zatekao je brojne vozače koji su se našli u putu kroz Ovčarsko-kablarsku klisuru.

U Kruševcu, Kraljevu i Aleksincu pao je grad praćen jakim vjetrom, javili su beogradski mediji.

U Leskovcu je padala kiša praćena gradom, kao i u selima na području Gornjeg Milanovca.

Građani su podijelili i na društvenim mrežama fotografije ledenica, koje na prvi pogled liče na paradajz.

Komentari 0
Povezane vijesti
Mihailo Obrenović - Čovjek koji je Srbiju učinio najjačom vojnom silom na Balkanu Mihailo Obrenović - Čovjek koji je Srbiju učinio najjačom vojnom silom na Balkanu
Srpski kuglaši prvaci svijeta sedmi put Srpski kuglaši prvaci svijeta sedmi put
Albanija provocira Srbe: Pogledajte šta su napravili sa srpskom zastavom (FOTO) Albanija provocira Srbe: Pogledajte šta su napravili sa srpskom zastavom (FOTO)
Najčitanije
  • Upozorenje za vozače u Srpskoj
    19h 57m
    0
  • Srpska donosi novi zakon o pušenju: Stroža pravila i zabrane
    18h 8m
    2
  • Omaž velikanu, vajaru Đorđu Jovanoviću
    3h 52m
    0
  • Zbog blokada u Srbiji očekuje se veći broj studenata u Srpskoj
    16h 25m
    0
  • Na auto-pijaci u Sarajevu oduzeto oko 90 kilograma hrane bez dokumentacije o ispravnosti
    19h 15m
    0