Dječak iz BiH pao pod traktor, helikopterom prebačen u bolnicu

01.05.2024. 21:48
0
IZVOR: nezavisne.com

Teška nesreća desila se danas u mjestu Puking, u Gornjoj Austriji kada je dječak iz BiH (7) završio pod točkovima traktora, nakon čega je helikopterom prebačen u bolnicu.

Naime, sve se desilo u opštini Puking gdje je organizovan ribarski festival, sa brojnim sadržajima, uključujući i ture starim traktorom.

U jednom momentu sedmogodišnjak je trčkarao oko traktora da bi, pod još nerazjašnjenim okolnostima, pao pod traktor, čiji je zadnji točak prešao preko dječakove ruke.

Vozač (59) je na sve načine pokušao da ga izbjegne, ali bezuspješno.

Dječak je nakon nesreće bio u svjesnom stanju, ali mu je ruka teško povrijeđena. Odmah je spasilačkim helikopterom prebačen u bolnicu Kepler gdje je hitno operisan.

Policija je na licu mjesta alkotestirala i vozača traktora, koji je bio negativan na testu. Još uvijek nije objavljeno kako će se ovaj slučaj biti kvalifikovan.

Dra.R.

Komentari 0
Povezane vijesti
Šmit potvrdio njemačkim dnevnim novinama da podnosi ostavku Šmit potvrdio njemačkim dnevnim novinama da podnosi ostavku
Završne riječi 14. maja u obnovljenom postupku protiv Durakovića Završne riječi 14. maja u obnovljenom postupku protiv Durakovića
Neispravan med iz BiH i Hrvatske Neispravan med iz BiH i Hrvatske
Najčitanije
  • Našem sugrađaninu Draganu Macanu potrebna pomoć za liječenje!
    22h 1m
    0
  • Djevojčici Ivani Bjelogrlić posthumno povelja opštine Istočno Novo Sarajevo
    21h 1m
    0
  • Dušanov zakonik danas puni 677 godina
    11m
    6
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    22h 21m
  • Defile mladosti i ljepote ulicama Istočnog Novog Sarajeva (FOTO)
    12h 41m
    1