Jedanaest medalja za džudiste „Slavije“ u Vitezu

19.12.2022. 08:53
0

Međunarodni džudo turnir u Vitezu ove godine okupio je 400 takmičara iz pedeset klubova.

Na ovom turniru nastupilo je i dvanaest takmičara iz Džudo kluba Slavija“, a deset je uspjelo stići do medalje .

Džudisti „Slavije“ osvojili su jedanaest medalja, i to po četiri zlatne i srebrne, te tri bronzane.

Zlatnom medaljom su se okitili Dunja Grubačić, Gorana Pržulj, Veljko Krajšumovuć i Sara Nikolić. Srebro je pripalo Stefanu i Ani Škiljević, Mariji Ušćimlić, te Sari Nikolić u kategoriji poletarki.

Bronzane medalje osvojili su Snježana Nikolić, Dimitrije Prodanović i Đorđe Marković.