Jedno lice preminulo, dvoje povrijeđeno u udesu u Vranom Dolu

07.11.2019. 12:46
0
IZVOR: Srna

Lice čiji su inicijali Z.I. preminulo je od povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Vran Do, opština Rogatica, dok su dva lica zadobila tjelesne povrede, saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

U udesu koji se dogodio juče u 14.45 časova učestvovali su cisterna kojom je upravljao A.R. iz Busovače i putnički automobil marke "pežo", kojim je upravljao državljanin Crne Gore Z.I.

Suvozač iz "pežoa" čiji su inicijali M.I. i vozač cisterne zadobili su tjelesne povrede.

Uviđaj saobraćajne nezgode izvršili su policijski službenici Policijske stanice Rogatica, uz saglasnost tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

Obdukcija preminulog lica biće obavljena danas u prosekturi u Istočnom Sarajevu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ćebić najbolji atletičar, a Mićević najuspješniji trener Ćebić najbolji atletičar, a Mićević najuspješniji trener
Uručene nagrade najuspješnijim učesnicima konkursa „Ruska bajka“ Uručene nagrade najuspješnijim učesnicima konkursa „Ruska bajka“
Rogatica: Povećane stipendije za učenike područnih škola Rogatica: Povećane stipendije za učenike područnih škola
Najčitanije
  • Sjećanja starih Hrešana na cirkus-plac u Sarajevu
    2h 4m
    34
  • Jon Fon Lu - "Micubiši četnik" koji je branio Republiku Srpsku
    1h 54m
    4
  • Markale čekaju istinu
    2h 1m
    17
  • Šulić postao savjetnik direktora OC Jahorina
    19h 8m
    7
  • Preminuo primarijus doktor Nedeljko Popović
    11h 53m
    1