Lice preminulo nakon saobraćajne nesreće kod Bileće

18.11.2024. 10:15
0
IZVOR: srna.rs

Lice iz Trebinja čiji su inicijali G.Š. preminulo je u trebinjskoj Bolnici od povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći u mjestu Čepelica kod Bileće, saopšteno je danas iz trebinjske Policijske uprave.

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče oko 13.00 časova teško su povrijeđeni vozač automobila "ford" Z.Š. iz Trebinja i putnik u ovom vozilu B.Š, dok je vozač "mercedesa" D.P. iz Bileće lakše povrijeđen.

Lice G.Š. koje je podleglo povredama bilo je suvozač u "fordu".

O svemu je obaviješteno Okružno javno tužilaštvo u Trebinju koje je policijskim službenicima naložilo da dokumentuju krivično djelo ugrožavanje javnog saobraćaja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra isplata aprilskih penzija Sutra isplata aprilskih penzija
Počela isplata aprilskog dječijeg dodatka u Srpskoj Počela isplata aprilskog dječijeg dodatka u Srpskoj
Srpska bogatija za 28 beba Srpska bogatija za 28 beba
Najčitanije
  • “Braniću Srbiju i kada budem bila mrtva!” – Riječi srpske heroine koja je branila svoju otadžbinu 1999.
    20h 30m
    0
  • Sahrana Bobana Kusturića sutra u Banjaluci
    22h 55m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Lice lišeno slobode zbog droge
    3h 0m
    0
  • Krađa u Sokocu, otuđen novac
    2h 42m
    0
  • Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra
    17h 57m
    0