Još 13 dana aktivan humanitarni broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva

17.04.2025. 18:15
0
IZVOR: katera.news

Našoj sugrađanki je potrebna pomoć!

Od 1. aprila je aktivan humanitarni broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva koja boluje od karcinoma dojke.

Milki je neophodna terapija zračenjem u Banjoj Luci, a porodica nije u mogućnosti da snosi sve troškove jer je samo otac zaposlen.

Pozivom na humanitarni broj darujete 2 KM za nastavak njenog liječenja, a akciju je pokrenulo Udruženje roditelja i djece „Vratite nam osmijeh“.

Broj tekućeg računa na koji se može izvršiti uplatu je: 5620128173963606 NLB banka (na Milkino ime).

Iz inostranstva:

IBAN BA395620128213955154

Zoran (Dragan) Ilišković, Draže Mihailović 66 C, 71123 Istočno Novo Sarajevo

SWIFT BIC: RAZBA22

NLB Banka a.d.

Milana Tepića br. 4, 78000 Banja Luka

Bosnia and Herzegovina 

Budimo humani!

Komentari 0
Povezane vijesti
Fotografijom protiv zaborava: Đukić otvorio izložbu „Akt“ Fotografijom protiv zaborava: Đukić otvorio izložbu „Akt“
Promovisan roman "Martin udio" autora Sanje Savić Milosavljević Promovisan roman "Martin udio" autora Sanje Savić Milosavljević
U Okružno javno tužilaštvo Istočno Sarajevo sprovedena lica uhapšena zbog iznude U Okružno javno tužilaštvo Istočno Sarajevo sprovedena lica uhapšena zbog iznude
Najčitanije
  • Ragib Halilović – Heroj sa Grbavice
    1h 17m
    8
  • Sarajevo, grad koji je ubio ljubav...
    15h 32m
    4
  • Kako je stradao mitropolit Petar Zimonjić
    24m
    7
  • Episkop Nikolaj Velimirović na današnji dan proglašen svetim
    1h 2m
    0
  • Kada bi pacijenti iz Srpske mogli da prime vakcinu protiv raka
    23h 10m
    0