Još dvije osobe preminule u Srbiji

26.03.2020. 09:19
0
IZVOR: srpskainfo.com

U toku noći preminula su još dva pacijenta kod kojih je bio potvrđen COVID-19.

U pitanju je K. S. (80) koji je bio hospitalizovan u Klinici za infektivne i tropske bolesti KCS. On se posljednjih nekoliko dana nalazio na respiratoru, a doktori su uložili maksimum tokom njegovog liječenja. Inače je bolovao od kardiomiopatije, imao je hipertenziju, hroničnu opstruktivnu bolest pluća i dijabetes melitus.

Druga je ženska osoba P. B. (62) koja je bila hospitalizovana u Kliničkom centru Niš. Nalazila se na respiratoru i pod stalnom pažnjom medicinskih timova, koji su učinili sve da je spasu, ali je ipak došlo do letalnog ishoda. Hronično je liječila arterijsku hipertenziju i dijabetes, kao i reumatoidni artritis.

Prema posljednjim, jučerašnjim, informacijama Ministarstva zdravlja, u Srbiji su registrovana ukupno 384 potvrđena slučaja COVID-19. Novi izvještaj biće saopšten danas u 15 sati, prenosi Blic.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj Gripa i korona ponovo pune ambulante u Srpskoj
Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku bombu nego taj virus" Solaković tvrdi da zna zašto se pojavila epidemija karcinoma: "Bolje da su bacili atomsku b...
U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO) U vrijeme korone novac nosili u US Nenada Stevandića (VIDEO)
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    20h 38m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    18h 44m
    3
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    20h 25m
    0
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    16h 16m
    0
  • Istorija ispisana u Palama: Tradicionalni 3h3 turnir na višem, Quest nivou
    3h 31m
    0