Karatisti „Romanije“ osvojili devet zlatnih medalja

19.05.2021. 20:22
0
IZVOR: KATERA

Na Prvenstvu regije HSR za djecu do 13 godina, održanom u subotu u Bileći, ekipa karate kluba “Romanija“ učestvovala je sa devet takmičara koji su imali 16 nastupa i osvojili 16 medalja, od čega 9 zlatnih.

To je bilo dovoljno za drugo mjesto u generalnom plasmanu.

Na prvenstvu su nastupila 134 takmičara iz 11 klubova.

Osvajači medalja su: Zlatne medalje: kate: 1. kata tim (Milica Radović, Marija Tadić i Damjana Terzić) 2. Damjana Terzić 3. Marija Tadić 4. Sara Klačar 5. Mihajlo Antonić 6. Radivoje Klačar 7. Luka Bukera borbe: 8. Radivoje Klačar 9. Milica Radović Srebrne medalje : kate: 1. kata tim (Evgenija Škipina, Sara Simić i Sara Klačar) 2. Sara Simić Bronzane medalje: kate: 1. Milica Radović 2. Evgenija Škipina borbe: 3. Marija Tadić 4. Mihajlo Antonić 5. Luka Bukera.

Komentari 0
Povezane vijesti
Karatisti Slavije osvojili osam medalja u Doboju Karatisti Slavije osvojili osam medalja u Doboju
Kurteš: Kada vidim da me moj grad podržava, znam da sam postigla nešto veliko Kurteš: Kada vidim da me moj grad podržava, znam da sam postigla nešto veliko
Aleksandra Jakšić osvojila zlato na prvenstvu Republike Srpske Aleksandra Jakšić osvojila zlato na prvenstvu Republike Srpske
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    22h 7m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    7h 58m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    9h 41m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    6h 9m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    10h 55m
    0