Каратисти „Романије“ освојили девет златних медаља

19.05.2021. 20:22
0
ИЗВОР: КАТЕРА

На Првенству регије ХСР за дјецу до 13 година, одржаном у суботу у Билећи, екипа карате клуба “Романија“ учествовала је са девет такмичара који су имали 16 наступа и освојили 16 медаља, од чега 9 златних.

То је било довољно за друго мјесто у генералном пласману.

На првенству су наступила 134 такмичара из 11 клубова.

Освајачи медаља су: Златне медаље: кате: 1. ката тим (Милица Радовић, Марија Тадић и Дамјана Терзић) 2. Дамјана Терзић 3. Марија Тадић 4. Сара Клачар 5. Михајло Антонић 6. Радивоје Клачар 7. Лука Букера борбе: 8. Радивоје Клачар 9. Милица Радовић Сребрне медаље : кате: 1. ката тим (Евгенија Шкипина, Сара Симић и Сара Клачар) 2. Сара Симић Бронзане медаље: кате: 1. Милица Радовић 2. Евгенија Шкипина борбе: 3. Марија Тадић 4. Михајло Антонић 5. Лука Букера.