Lana Lubura sedma u Evropi

25.06.2022. 18:14
0
IZVOR: sportdc.net

Džudistkinja Famosa, Lana Lubura, osvojila je sedmo mjesto na Evropskom prvenstvu u Poreču za kadetkinje. 

Lana je u kategoriji preko 70 kilograma nastup počela pobjedom protiv Julije Deker iz Nizozemske na kaznu, a onda je poražena u četvrtinalu od Ester-Grejs Mienandi Lalu iz Francuske iponom. Otišla je u repasaž gdje je bila bolja od Elif Baskut iz Turske iponom, a u drugom kolu repasaža poražena je od Helene Šratenholcer iz Austrije.

U istoj kategoriji nastupila je i Andrea Simović koja je doživjela poraze od Selije Kankan iz Francuske, te u repasažu od domaće takmičarke Marseline Vranješ. 

Komentari 0
Povezane vijesti
„Famosu“ 29 medalja na dva takmičenja „Famosu“ 29 medalja na dva takmičenja
Lani Luburi srebro u Skoplju Lani Luburi srebro u Skoplju
„Famosu“ titula najbolje ekipe na Seniorskom prvenstvu Republike Srpske do 23 godine „Famosu“ titula najbolje ekipe na Seniorskom prvenstvu Republike Srpske do 23 godine
Najčitanije
  • Milena Dravić - voljena filmska i pozorišna diva
    17h 18m
    30
  • Pokrenuta humanitarna akcija za našeg sugrađanina kojem je izgorjela kuća u Donjoj Ljubogošti
    15h 56m
    1
  • Izgorio krov na kući u Donjoj Ljubogošti
    16h 31m
    0
  • Potvrđena optužnica zbog nasilja u porodici
    9h 58m
    0
  • Usporen saobraćaj zbog sanacije klizišta u Sijeračkim stijenama
    13h 59m
    0