Lazarević i Mijović najuspješniji na memorijalu "Vinko Šamarlić"

10.04.2024. 15:54
1

Ovog vikenda je Džudo klub Randori nastupio na 32. Međunarodnom džudo kupu "Vinko Šamarlić".

Stefan Mijović proglašen je za najboljeg mlađeg poletarca, dok je Lazar Lazarević proglašen za najboljeg starijeg pionira.

- Osvojili smo osam medalja i to tri zlatne, srebrnu i četiri bronzane – poručili su iz kluba.

Zlata su osvojili Mladen Dragić, mlađi pioniri -50 kg, Nenad Krajišnik, stariji pioniri -50 kg i Lazar Lazarević, stariji pioniri -60 kg.

Srebro je osvojio Stefan Mijović, mlađi poletarci -31 kg, dok su bronzani bili Danilo Bjelobrk, mlađi poletarci -28 kg, Ana Bjelobrk, mlađe poletarke -28 kg, Jovan Obradović, poletarci -46 kg i Aleksa Curović, kadeti +90 kg.