Lice iz Istočne Ilidže uhapšeno zbog nanošenja tjelesnih povreda sugrađaninu

17.10.2023. 09:59
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Istočno Novo Sarajevo, lišili su slobode lice inicijala M.L. iz Istočne Ilidže, zbog osnova sumnje da je počinio krivično djelo „Tjelesna povreda“.

- Lice M.L. se sumnjiči da je juče u ugostiteljskom objektu u Ulici vojvode Radomira Putnika, u Istočnom Sarajevu nanio tjelesne povrede hladnim oružjem-nožem licu iz Istočnog Sarajeva – saopštili su iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

U saopštenju se dodaje da je o svemu obavješten tužilac Okružnog javnog tužilaštvu Istočno Sarajevo, te da je u toku dokumentovanje predmeta nakon čega će tužilaštvu protiv osumnjičenog biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pale: Sutra otvaranje spomen-sobe posvećene Svetislavu Ceci Stanojeviću Pale: Sutra otvaranje spomen-sobe posvećene Svetislavu Ceci Stanojeviću
Nova zgrada policije u Istočnom Sarajevu najbolja i najopremljenija Nova zgrada policije u Istočnom Sarajevu najbolja i najopremljenija
Prigodan poklon Opštini Istočna Ilidža kao znak zahvalnosti za pomoć učenicima Prigodan poklon Opštini Istočna Ilidža kao znak zahvalnosti za pomoć učenicima
Najčitanije
  • Valentina Tereškova, tekstilna radnica i prva žena u svemiru
    19h 13m
    0
  • Nova zgrada policije u Istočnom Sarajevu najbolja i najopremljenija
    16h 11m
    4
  • Omaž velikanu, vajaru Đorđu Jovanoviću
    3h 46m
    0
  • „Pohod na klanac“ - hodočašće i odavanje počasti svim palim borcima Kasindolskog bataljona
    20h 42m
    0
  • Minić: Put Foča-Sarajevu u punoj funkciji u roku od 30 dana
    14h 9m
    6