Ljekar bolnice pozitivan na koronu

24.04.2020. 10:25
0
IZVOR: Srna

Ljekar u Bolnici Sveti apostol Luka u Doboju pozitivan je na virus korona, saopšteno je iz gradskog Štaba za vanredne situacije.

Pod zdravstenim nadzorom u Doboju nalazi se 121 osoba, dok je iz zdravstvenog nadzora izašlo 1.409 lica, dodaje se u saopštenju.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srpsku“ U Doboju sutra završnica projekta „Mladi kao osnov za humaniju i solidarniju Republiku Srp...
Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine Sjećanje na 11 stradalih u poplavama 2014. godine
Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine Nema presuda za ubistvo četvoro mladih Srba ni poslije 32 godine
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    7h 54m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    7h 40m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    9h 1m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    6h 17m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    11h 22m
    0