Љекар болнице позитиван на корону

24.04.2020. 10:25
0
ИЗВОР: Srna

Љекар у Болници Свети апостол Лука у Добоју позитиван је на вирус корона, саопштено је из градског Штаба за ванредне ситуације.

Под здравстеним надзором у Добоју налази се 121 особа, док је из здравственог надзора изашло 1.409 лица, додаје се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Српску“ У Добоју сутра завршница пројекта „Млади као основ за хуманију и солидарнију Републику Срп...
Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године Сјећање на 11 страдалих у поплавама 2014. године
Нема пресуда за убиство четворо младих Срба ни послије 32 године Нема пресуда за убиство четворо младих Срба ни послије 32 године
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    6h 34m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    6h 20m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    7h 41m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    4h 57m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    10h 2m
    0