Manojlo Đurić donio bronzanu medalju sa Evropskog prvenstva

07.11.2024. 21:32
1
IZVOR: katera.news

Član Kik-boks kluba „Deveta četa“ Pale Manojlo Đurić, reprezentativac Srbije, nastupio je na Evropskom prvenstvu za seniore koje se trenutno održava u Atini, gdje je osvojio bronzanu medalju.

Đurić je u četvrtfinalu pobijedio Grka, prošlogodišnjeg viceprvaka svijeta, a izgubio od aktuelnog Svjetskog prvaka, reprezentativaca Ukrajine. 

Ovo je, ujedno, bilo i prvo veliko međunarodno takmičenje za Manojla.

Iz ovog kluba naglašavaju da je ovo jedan od najvećih uspjeha u proteklih 10 godina, te se zahvaljuju selektoru Siniši Vladimiroviću i trenerima reprezentacije Srbije.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    N. 08.11.2024. 08:10
    Bravo, svaka čast. Omladino, ugledajte se. :)
Povezane vijesti
Savić: Od sljedeće sedmice slijedi rast cijene goriva Savić: Od sljedeće sedmice slijedi rast cijene goriva
Studenti iz Srpske učesnici Ljetnog univerziteta u Rusiji Studenti iz Srpske učesnici Ljetnog univerziteta u Rusiji
Dopunama zakona za veličanje NDH i tzv. Armije BiH do tri godine zatvora Dopunama zakona za veličanje NDH i tzv. Armije BiH do tri godine zatvora
Najčitanije
  • Ubistvo sudije Ilića
    4h 10m
    48
  • Kojić zatražio objašnjenje MUP-a o policijskoj akciji u diskoteci „Enigma“
    3h 2m
    0
  • "Ljubav je valjda jedina stvar na svetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razlog“
    3h 50m
    0
  • Policija nije upotrijebila silu tokom službenih radnji na Palama
    31m
    0
  • Paljanka Sofija Škipina prvi diplomirani ekonomista sa prosjekom 10,00 u istoriji fakulteta
    4h 17m
    1