Mia Vuković zlatna u Mostaru

06.06.2022. 10:41
0
IZVOR: radiofoca.com

Mlada teniserka iz Foče Mia Vuković okitila se još jednom zlatnom medaljom, ovoga puta na Festivalu tenisa u Mostaru, koji je okupio najtalentovanije mlade tenisere sa prostora Hercegovine.

Devetogodišnja Mi Vuković, član Teniskog kluba “Foča”, bila je najbolja u kategoriji djevojčica do 10 godina, na Zelenom turniru.

Kao jedna od najmlađih u toj kategoriji, odigrala je bez poraza, izgubivši svega dva seta.

Iz Teniskog kluba „Foča“ ističu da je Mia u ovoj godini odigrala više od 40 mečeva na osam turnira.

Šest turnira je završila na prvom mjestu, dok  je dva puta bila druga i tada je zabilježila jedina dva poraza u prvom dijelu 2022. godine.