Policijski službenici Policijske stanice Pale uručili su juče licima inicijala A.Č. i S.Č. iz Zenice uručili prekršajne naloge za počinjeni prekršaj „Tuča i fizički napad“ iz člana 12. Zakona o javnom redu i miru Republike Srpske.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave Istočno Sarajevo, juče oko 17.55 časova, u mjestu Rogoušići, na području opštine Pale, dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala tri putnička motorna vozila, gdje je nakon kraće rasprave između učesnika došlo do fizičkog obračuna tri lica inicijala A.Č., S.Č. i B.L.
- Nakon utvrđenog činjeničnog stanja, licima A.Č. i S.Č. uručeni su prekršajni nalozi zbog prekršaja „Tuča i fizički napad“, iz člana 12. Zakona o Javnom redu i miru Republike Srpske – saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo.