Migranti ukrali automobil u Bileći

28.10.2019. 19:54
0
IZVOR: Srna

Dvojica migranata ukrala su danas automobil "golf četiri" u mjestu Podosoje kod Bileće, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Trebinje.

U policiji kažu da su odmah rasvijetlili krađu i vratili automobil vlasniku.

-Vlasnik vozila je u 15.45 časova prijavio Policijskoj stanici u Bileći da su mu dva nepoznata lica ukrala automobil dok je bio na njivi- kažu u policiji.

U policiji navode da su pripadnici Policijske stanice Bileća odmah po prijavi izašli na teren.

-Migranti su u ukradenom automobilu bježali od nas. Stigli smo ih i uhvatili u selu Vranjska kod Bileće- kažu u policiji.

Pripadnici Policijske stanice Bileća predali su migrante Odjeljenju za borbu protiv terorizma i ekstremizma Policijske uprave Trebinje.

U toku je kriminalistička obrada.

Komentari 0
Povezane vijesti
Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
Krađa u Sokocu, otuđen novac Krađa u Sokocu, otuđen novac
Očekuje li se novi talas migranata Očekuje li se novi talas migranata
Najčitanije
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    21h 44m
    15
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    14h 22m
    0
  • Nenad Vuković pojačanje Pokreta sigurna Srpska
    19h 52m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    18h 46m
    0
  • Humanitarna svirka za Milku, Dragana i Darka u Istočnom Novom Sarajevu
    20h 16m
    0