Мигранти украли аутомобил у Билећи

28.10.2019. 19:54
0
ИЗВОР: Srna

Двојица миграната украла су данас аутомобил "голф четири" у мјесту Подосоје код Билеће, речено је Срни у Полицијској управи Требиње.

У полицији кажу да су одмах расвијетлили крађу и вратили аутомобил власнику.

-Власник возила је у 15.45 часова пријавио Полицијској станици у Билећи да су му два непозната лица украла аутомобил док је био на њиви- кажу у полицији.

У полицији наводе да су припадници Полицијске станице Билећа одмах по пријави изашли на терен.

-Мигранти су у украденом аутомобилу бјежали од нас. Стигли смо их и ухватили у селу Врањска код Билеће- кажу у полицији.

Припадници Полицијске станице Билећа предали су мигранте Одјељењу за борбу против тероризма и екстремизма Полицијске управе Требиње.

У току је криминалистичка обрада.

Коментари 0
Повезане вијести
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Крађа у Сокоцу, отуђен новац Крађа у Сокоцу, отуђен новац
Очекује ли се нови талас миграната Очекује ли се нови талас миграната
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    19h 19m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    22h 11m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    11h 57m
    0
  • Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
    23h 3m
    1
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    16h 21m
    0