Milan Radović prešao u banjalučki Borac

29.07.2021. 18:18
0
IZVOR: sportdc.net

Mladi Paljanin Milan Radović od ove sezone član je mlađih kategorija banjalučkog Borca. On je prve fudbalske korake načinio u Olimpiku, Pale, odakle je otišao u Akademiju Sarajeva. Bio je i u Crvenoj zvezdi, a pozvali su ga kao jednog od najtalentovanijih učesnika kampa na Jahorini.

Nakon Sarajeva, a tu je proveo četiri godine, Milan odlazi u sarajevski Olimpik.

Za njih je igrao jednu sezonu, da bi ove godine dobio poziv Borca da se preseli u Banja Luku i nastupa za mlađe kategorije tima iz Platonove.

Prošle godine je zabilježio i nastupe za juniorski sastav Olimpika, iako godinama još uvijek pripada kadetima.

Na 19 mečeva u juniorskoj Premijer ligi postigao je devet golova. To nije ostalo nezapaženo. Nekoliko klubova je bilo zainteresovano za ovog talentovanog  fudbalera, kome je primarna pozicija iz desnu aut liniju, a on se, kako smo već naveli, odlučio da prihvati poziv Borca i već se priključio novim saigračima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ležanje u bolnici i do tri puta skuplje Ležanje u bolnici i do tri puta skuplje
Devetu godinu zaredom učenici sa Pala skijaju na Jahorini zahvaljujući zajedničkoj podršci Devetu godinu zaredom učenici sa Pala skijaju na Jahorini zahvaljujući zajedničkoj podršci
Istočno Sarajevo: Pravoslavna Nova godina dočekana veselo Istočno Sarajevo: Pravoslavna Nova godina dočekana veselo
Najčitanije
  • Sjećanje na Aleksu Golubovića, velikog navijača i hroničara FK „Famos“ iz Vojkovića
    8h 59m
    0
  • Manastir Soko kod Ljubovije, pravoslavni biser
    7h 5m
    32
  • Izvještaj sa prve linije sjećanja: Novinar Vladimir Mitrić dijeli iskustva dočeka ratne nove godine
    8h 31m
    2
  • Vasa Čubrilović - akademik, mladobosanac, naučnik
    13h 46m
    2
  • Devetu godinu zaredom učenici sa Pala skijaju na Jahorini zahvaljujući zajedničkoj podršci
    10h 58m
    0