Mladić BMW-om sletio s puta pa poginuo

16.06.2021. 19:33
0
IZVOR: SRNA

N.K. (21) iz Doboja smrtno je stradao u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila noćas na regionalnom putu Rudanka-Razboj, u mjestu Velika Bukovica, područje grada Doboja, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

-Nezgoda se dogodila oko 01. 25 časova, slijetanjem sa kolovoza u kojoj je učestvovalo lice inicijala N.K. sa područja grada Doboja koje je upravljalo putničkim automobilom marke BMW- navedeno je u saopštenju.

Dodaju da je u ovoj saobraćajnoj nezgodi N.K. smrtno stradao na licu mjesta dok je suvozač iz Doboja zadobio povrede i istome je ukazana ljekarska pomoć u dobojskoj bolnici.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj.

Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.

Komentari 0
Povezane vijesti
Za 11 mjeseci u saobraćajnim nesrećama u Republici Srpskoj poginulo 118 osoba Za 11 mjeseci u saobraćajnim nesrećama u Republici Srpskoj poginulo 118 osoba
Teška nesreća: Stradali beba i muškarac, ženi se bore za život Teška nesreća: Stradali beba i muškarac, ženi se bore za život
Krečar: Abazović u trenutku nesreće bio u stadijumu teškog pijanstva Krečar: Abazović u trenutku nesreće bio u stadijumu teškog pijanstva
Najčitanije
  • U Istočnoj Ilidži eutanazirano stado ovaca zbog bruceloze
    19h 1m
    0
  • Potvrđena optužnica protiv roditelja zbog napada na maloljetnog sina u Istočnom Novom Sarajevu
    23h 1m
    2
  • U Gornjoj Jošanici već 33 godine ne gori slavska svijeća
    21h 53m
    0
  • Mileva Marić Ajnštajn – 150 godina od rođenja naučnice
    18h 12m
    0
  • Upoznajte grad u kojem je rođen Sveti Nikola (VIDEO)
    15h 24m
    0