Mladić poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Šekovića

14.11.2022. 13:46
0
IZVOR: glassrpske.com

Marko L. (30) iz Šekovića poginuo je u saobraćajnoj nesreći nakon što je vozilom BMW sletio sa kolovoza, potvrđeno je "Glasu Srpske".

Iz Policijske urpave Zvornik saopštili su, navodeži inicijale, da je do nesreće došlo u subotu oko 23 časa.

- Na regionalnom putu Tišča – Caparde dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je jedno lice smrtno stradalo – saopšteno je iz policije.

Dodaju da su službenici Policijske stanice Šekovići obavili uviđaj kojim je utvrđeno da je u nezgodi učestvovao M. L. koji je bio za volanom pomenutog vozila.

- Na licu mjesta od 22.40 do 1.30 časova  trajala je obustava saobraćaja. O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog tužilaštva Istočno Sarajevo koji je naložio preduzmanje svih mjera i radnji, kao i vršenje obdukcije u Javnoj zdravstvenoj ustanovi Zavod za sudsku medicinu u Bijeljini – stoji u policijskom saopštenju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pogoršana bezbjednost saobraćaja u Srpskoj Pogoršana bezbjednost saobraćaja u Srpskoj
Hitan sastanak nakon jučerašnje nesreće na putu Foča-Sarajevo Hitan sastanak nakon jučerašnje nesreće na putu Foča-Sarajevo
Poginuli jednogodišnje dijete i muškarac Poginuli jednogodišnje dijete i muškarac
Najčitanije
  • Potvrđena presuda Dodiku!
    5h 7m
    16
  • Prilikom uviđaja nakon saobraćajne nezgode pronađen pištolj
    5h 16m
    1
  • Bolnica „Srbija“ bogatija za pedijatra neurologa
    4h 6m
    3
  • Božović: Čovjek odlučio da vrati dio uzetih para?
    20h 25m
    4
  • Ćosić: Potrebno formirati odjeljenje SAJ-a u Istočnom Sarajevu
    22h 56m
    9